Medewerkers Innogreen

Team Innogreen BV wordt vertegenwoordigd door:


Ruud Snijders

Algemeen directeur Innogreen

T: 0183 - 509 796
M: 06 - 10 59 72 43
E: snijders@innogreen.nl

 

Dick Verheij

Assistent bedrijfsleider

T: 0183 - 509 796
E: magazijn@innogreen.nl

 

Peter Meerwijk

Technisch adviseur groen

hoveniers, grootgroenvoorzieners, kwekers en gemeenten

M: 06 - 52 44 13 43
E: meerwijk@innogreen.nl

 

Elwin Kok

Technisch adviseur groen

gemeenten grootgroenvoorzieners, hoveniers

M: 06 - 51 34 58 73
E: kok@innogreen.nl

 

Arie van de Voorde

Afdeling Aqua & Climate Techniek specialist

M: 06 - 13 77 63 10
E: voorde@innogreen.nl

 

Lida van Middelkoop-Vonk

Administratief medewerkster

T: 0183 - 509 796
E: lida@innogreen.nl

 

Cora Snijders-den Hartog

Directie Assistent

T: 0183 - 509 796
E: cora@innogreen.nl