Innogreen is lid van

wilde weelde logo.jpg


webshop knop.png

Online bestellen

Professionals kunnen 

de producten online bestellen.

Vraag uw inlog code aan

via info@innogreen.nl

 

Particulieren verwijzen

wij voor onze producten

naar Tuinkenner.nl

tuinkenner logo.jpg

 

 

 

 


Medewerkers

Innogreen personeel

Team Innogreen wordt vertegenwoordigd door:

 

Ruud Snijders

Algemeen directeur Innogreen

Telefoon   : 0183 - 509 796

Mobiel       : 06 - 10 59 72 43

E: snijders@innogreen.nl

 

Peter Meerwijk 

Technisch adviseur groen

hoveniers, grootgroenvoorzieners,

kwekers en  gemeenten

Mobiel    : 06 - 52 44 13 43

E: meerwijk@innogreen.nl

 

Elwin Kok

Technisch adviseur groen

hoveniers, grootgroenvoorzieners, gemeenten

Mobiel    : 06 - 51 34 58 73

E: kok@innogreen.nl

 

Arie van de Voorde

Afdeling Aqua & Climate

Techniek specialist

Mobiel      : 06 - 13 77 63 10

E: voorde@innogreen.nl

 

Adriaan Visser

Afdeling Aqua & Climate

Techniek en groen specialist

Mobiel      : 06-12069883

E: visser@innogreen.nl

 

Dick Verheij

assistent bedrijfsleider

Telefoon    : 0183 - 509 796

E: magazijn@innogreen.nl

 

Lida van Middelkoop-Vonk

Administratief medewerkster

Telefoon    : 0183 - 509 796

E: Lida@innogreen.nl   

 

Cora Snijders-den Hartog

Directie Assistent

Telefoon   : 0183 - 509 796

E: cora@innogreen.nl